مجموعه نساجی ندا  شما را به خرید بهترین محصولات پارچه متقال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پارچه متقال پنبه ای ارزان در بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت و فروش پارچه متقال با بهترین کیفیت در بازار تهرانپخش عمده پارچه با قیمت مناسب شرکت تجاری انواع پارچه متقال در تهرانخرید اینترنتی پارچه متقال صد در صد پنبه ای

پارچه متقال را می توان بر اساس معیارهایی همانند جنس، عرض، نمره نخ و کاربرد گروه بندی کرد. پارچه متقال پارچه ای است که خام است و هیچ نوع فرایندی روی آن صورت نگرفته است و یکی از شناخته شده ترین موارد از نظر جنس پارچه متقال پنبه ای می باشد. اغلب پارچه متقال در خارج از تهران تولید می شود ولی به خاطر مرکزیت تهران به دلیل بازار فروش این محصول، بیشتر توسط تجار در این شهر به خرید و فروش این محصول  می پردازند و در بعضی موارد قیمت خرید این محصول حتی کمتر از قیمت کارخانه است و این فرصتی عالی برای افراد خریدار محسوب می شود. خرید پارچه متقال سفید و پارچه متقال طرحدار زیبا در مرکز فروش پارچه قابل دسترس است. قیمت پارچه متقال مناسب جیب شماست. اگر می خواهید متفاوت باشید پارچه متقال بخرید. تجربه کیفیت با پارچه های زیبای متقال, یک خرید زیبا و متنوع مناسب با پول شما خواهد بود. قیمت پارچه متقال در بازار تهران برای مصرف کنندگان  مناسب بوده است. 

قیمت پارچه متقال پنبه ای ارزان در بازار تهران

قیمت و فروش پارچه متقال با بهترین کیفیت در بازار تهران

قیمت و فروش پارچه متقال با بهترین کیفیت در بازار تهرانمتقال یک نوع پارچه نخی است. این نوع پارچه از خانوادهٔ کرباس است اما از کرباس لطیف تر است. پارچه متقال به دلیل پرز ندادن و جذب رطوبت برای گردگیری و نظافت منزل بسیار مناسب است. متقال سبک، مقاوم و محکم است و پارچهٔ خنکی است. هنگامی که خیس باشد محکم تر می‌شود. نرم است و به راحتی اتو می‌شود. دوخت این پارچه بسیار راحت است.

قابلیت دوام و استفاده در پارچه لزوما” تنها به طول لیف بستگى ندارد زیرا الیاف و ترکیبات مختلف از آنها داراى قابلیتهاى متفاوت درمقابل پارگى می باشند. ساختار پارچه نیز می تواند در دوام آن مؤثر باشد. خصوصیت دیگر پارچه ها تمایل به ازدیاد طول است که ممکن است مطلوب ما باشد یا خیر. که در اکثر موارد مطلوب نمی باشد و کیفیت پوشاک براساس قابلیت آن درحفظ ظاهر و حداقل ازدیاد طول تعیین می گردد.
پارچه از روشهاي مختلف ساخته ميشود. روش بافت و روش اتصال ذرات در پارچه هاي نانو . همچنين بافت نيز انواع مختلف دارد. بافت تار و پود بافت حلقوي و بافت گره .

پخش عمده پارچه با قیمت مناسب

پخش عمده پارچه با قیمت مناسب پارچه متقال را می توان بر اساس معیارهایی همانند جنس، عرض، نمره نخ و کاربرد آن قیمت گذاری کرد. دوام پارچه خصوصیــــاتى چون مقاومت سایشى، استحکام کششى و ارتجاعیت را دربرمى گیرد و همچنین به مقدار زیادى به نوع الیاف و ساختمان پارچه بستگى دارد.

استحکام کششى یکى از خصوصیات اصلى الیاف جهت استفاده در پارچه هاى با دوام مى باشد. مقاومت سایشى، یا قابلیت پارچه در مقابل اصطکاک و سایش هنگام پوشیدن لباس بعد مهم دیگرى از دوام مى باشد و همچنین ارتجاعیت یا انعطاف پذیرى، قابلیت الیاف یا پارچه براى حفظ ظاهر اولیه خود در هنگام فشرده شدن، چروک شدن و تا شدن مى باشد.
 الیاف نایلون، پلى استر، پلى پروپیلن و آرامیدها داراى بالاترین استحکام کششى همراه با مقاومت سایشى بسیار خوب مى باشند. بنابراین بى شک متـــداولترین الیافى که درحال حاضر جهت تولید پارچه هاى با دوام به کار مى روند، پلى استر، نایلون و پلى پروپیلن یا ترکیبى از آنها مى باشد.

به طور کلى ، بااستفاده از نخهاى فیلامنتى یا نخهاى تهیه شده از الیاف بلند، پارچه هاى بادوام ترى تولید می گردد. در مقابل، قیمت تمام شده این نوع نخها بیشتر از نخهاى رسیده شده از الیاف کوتاه با مقاومت کمتر می باشد. 

شرکت تجاری انواع پارچه متقال در تهران

شرکت تجاری انواع پارچه متقال در تهران

اگرچه شبكه اي انعطاف پذير است که از لايه هاي نخي در محور هاي مختلف تحت عنوان تار و پود با الیاف طبیعی یا مصنوعی تشکیل شده‌است.

زاويه محور ها در تار و پود، نوع الياف، نوع نخ، تركيب تار و پود، رنگ، ساختمان فيزيكي، خصوصيات پارچه اعم از مقاومت، سايش، انعطاف پذيري، ارتجاع، كشش، استحكام، اصطکاک را تعيين مينمايد. مقاومت یا دوام پارچه  به قابلیت پارچه در حفظ ظاهر و پایدارى ابعادى طى فرآیندهاى شست و شو و پوشیدن لباس مربوط می گردد.

خرید اینترنتی پارچه متقال صد در صد پنبه ای

خرید اینترنتی پارچه متقال صد در صد پنبه ای پارچه متقال را می توان بر اساس معیارهایی همانند جنس، عرض، نمره نخ و کاربرد گروه بندی کرد. پارچه متقال پارچه ای است که خام است و هیچ نوع تکمیلی روی آن صورت نگرفته است و یکی از شناخته شده ترین موارد از نظر جنس پارچه متقال پنبه ای می باشد.

اغلب پارچه متقال در خارج از تهران تولید می شود ولی به خاطر مرکزیت تهران به دلیل بازار فروش این محصول، بیشتر تجار در این شهر به خرید و فروش می پردازند و این شهر بازار پارچه ایران محسوب می شود.

در بعضی موارد قیمت خرید این محصول حتی کمتر از قیمت کارخانه است و این فرصتی عالی برای افراد خریدار محسوب می شود. باخرید پارچه های نفیس متقال کیفیت و زیبایی را تجربه کنید. بهترین و عالیترین مرکز پارچه ایران بازار پارچه تهران است که هم به صورت عمده و هم خرده فروشی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

متین افکار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نساجی ندا  شما را به خرید بهترین محصولات پارچه متقال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید