مشاوره و سفارش

  • 10 + 4 =

پارچه متقال

هر پارچه ای که تنها بافت آن صورت گرفته باشد و رنگرزی و چاپ و … نشده باشد به آن متقال می گویند. بسیاری از متقال ها تنها مصرف صنعتی دارند و مستقبم به کارخانه رنگرزی و چاپ فرستاده می شوند. بعضی دیگر مانند متقال پنبه، پلی استر پنبه و … دارای مصارف خانگی و نیمه صنعتی هستند و به صورت طاقه ای هم فروش می روند.

 

843564d73f5d24c6b395008a15b2c1b7.jpg
IMG_4252

پارچه متقال پنبه ای

انواع پارچه های متقال بافته شده توسط نساجی ندا به مصارف صنعتی و خانگی می رسد. این منسوجات مواد اولیه بسیاری از صنایع نساجی رنگرزی و چاپ کشور را تامین می نمایند. متقال های تمام پنبه ما دارای موارد مصرف دیگری نیز هست. تولید پوشاک ارگانیک از جمله مانتوهای رنگارنگ پاییزه، بهاره و تابستانه، و ساک های دستی پارچه ای دوستدار محیط زیست از این دسته هستند.

پارچه متقال نساجی ندا

این مجموعه که توسط خانواده های بخشی زاده، حیدری و افکار از سال 1931 آغاز به کار کرد، ابتدا به صورت سنتی اقدام به فروش عمده پارچه نمود و توانست سهم بسیار خوبی را در بازار خوزستان به دست آورد. با مهاجرت خانواده ها به تهران، فعالیت ایشان در بازار تهران گسترش پیدا کرد.

61d97576b5bf4fd76381d7d0ff190864.jpg

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پارچه متقال-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه متقال ایرانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه متقال پنبه-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 13 − 3 =
1ceaf20be7894103cb8410b7762d6f7d

با توجه به استقرار واحد فروش قوی و متبحر، سفارشات مشتریان در اسرع وقت و با استفاده از راه های ارتباطی گسترده مانند تلفن ثابت، موبایل، پیامک، سامانه پیامکی، ایمیل، فکس، شبکه های اجتماعی تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام پذیرفته شده و در صورت موجودی کالا همان روز به مقصد مشتری ارسال می گردد. ارسال بار توسط باربری و به تمام نقاط کشور صورت می پذیرد.

درباره ما :

شرکت صنایع نساجی ندا از مجموعه های با سابقه در زمینه بافت، رنگرزی و چاپ است. پارچه های متقال تمام پنبه، متقال پنبه فلامنت و متقال ویسکوز از اصلی ترین تولیدات بافندگی این شرکت هستند. در حوزه رنگرزی و چاپ، پارچه های کودری، نخی و ملحفه ای نساجی ندا با برندهای نیک بافت یزد و کاپیتال تکس نزد جامعه هدف این منسوجات به شهرت و مقبولیت خاصی دست یافته اند.

مدیر فروش مجموعه نساجی ندا

متین افکار

تماس با ما واتساپ تلگرام Call Now Buttonتماس بگیرید